|

Leszczynianie ścigali się w Anglii

Tobiasz MusielakW rozegranym wczoraj na torze w Wolverhampton turnieju Recycled Aggregate Services Olympique wystąpiło dwóch zawodników Fogo Unii Leszno. W Anglii z dobrej strony zaprezentował się także Adam Skórnicki.

Najlepiej z leszczynian poradził sobie Tobiasz Musielak. Kapitan Byków wywalczył 8 punktów i zajął czwarte miejsce. Z kolei najsłabszym zawodnikiem turnieju okazał się Grzegorz Zengota, który z dorobkiem czterech oczek uplasował się na 16 pozycji. Najlepszy występ od momentu powrotu na tor zanotował Adam Skórnicki. Były menadżer Fogo Unii Leszno zdobył 7 punktów i został sklasyfikowany na 12 miejscu.

Turniej wygrał Jacob Thorssell, który w dodatkowym biegu pokonał Fredrika Lindgrena. Podium uzupełnił Chris Harris.