|

Wtorek w Lesznie

Miejska biblioteka Publiczna im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie przy ul. B. ChrobregoWe wtorek leszczyńskie instytucje publiczne stawiają głównie na sztukę. Dla chętnych już od rana bezpłatne szkolenie oferuje Wojewódzki Urząd Pracy.

Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu Oddział Zamiejscowy w Lesznie organizuje bezpłatne szkolenie „Autoprezentacja – kształtowanie wizerunku zawodowego”. Miejscem spotkania jest Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Lesznie przy ul. Śniadeckich 5 – I piętro pok. 112. Początek o godz. 9:00.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie zaprasza na spotkanie promocyjne najnowszej książki Bartłomieja Sipińskiego „Pamiętnik Metaforyczny”.  Wydarzenie poprowadzi Sergiusz Sterna-Wachowiak. Początek o godz. 18:00. Miejsce: „Galeria Lochy” MBP, przy ul. Bolesława Chrobrego 3.

Muzeum Okręgowe w Lesznie zaprasza na spotkanie dotyczące kultury i sztuki „Salon Historyczno – Artystyczny”. Wykład odbędzie się o godz. 17:00 w Muzeum przy pl. Jana Metziga 17.
Wstęp: 5 zł.

Podobne wpisy