|

Wtorek w Lesznie

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie przy ul. B. Chrobrego 3Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wydarzeń w Lesznie. We wtorek można między innymi tradycyjnie pograć w gry planszowe.

Leszczyńskie Centrum Biznesu Sp. z o.o. oraz Szkoła Programowania Hour of Code zapraszają na spotkanie w ramach Klubu Gier Planszowych oraz turniej w grę “Splendor”. Hasłem spotkania jest nauka logiki poprzez gry planszowe. Miejscem spotkania jest Inkubator Przedsiębiorczości przy ul. Geodetów 1 w Lesznie. Rozpoczęcie o godz. 17:00.

Instytut Rozwoju organizuje warsztat AUTOPREZENTACJA, czyli jak dobrze sprzedać siebie. Hasłem przewodnim jest: Pierwsze wrażenie robi się tylko raz – już w ciągu kilku sekund rozmowy. Miejscem spotkania jest Instytut Rozwoju przy ul. Królowej Jadwigi 25/11. Rozpoczęcie o godz. 18:00. Wstęp płatny.

Miejska Biblioteka Publiczna im. S. Grochowiaka w Lesznie organizuje wykład dr. Bartłomieja Sipińskiego pt. “Ja, Ty i inny.” Bartłomiej Sipiński urodził się w Lesznie, jest doktorem filozofii, eseistą, pisarzem oraz nauczycielem akademickim. Miejscem spotkania jest “Galeria Lochy” MBP w Lesznie. Początek o godz. 18:00.

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Lesznie organizuje szkolenie ZFŚS konstrukcja, PIT, ZUS, optymalizacja. Miejscem spotkania jest siedziba RIPH przy ul. 55 pułku Piechoty 34. Szkolenie poprowadzi Paweł Ziółkowski, który specjalizuje się w podatkach, prawie pracy oraz prawie działalności gospodarczej. Początek spotkania o godz. 9:00.

Podobne wpisy