|

Środa w Lesznie

100_1022Dziś wiele ciekawych wydarzeń. Warto skorzystać z kolejnej okazji do bezpłatnego oznakowania swojego roweru. Ciekawe spotkania organizują także instytucje oraz organizacje kulturalne.

Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Lesznie organizują Dzień z Tenisem. Celem wydarzenia jest zachęcenie dzieci do gry w tenisa ziemnego. Spotkanie odbędzie się na kortach tenisowych przy ul. Św. Józefa 5 w Lesznie. Początek o godz. 9:00

Leszczyńskie Towarzystwo Kulturalne organizuje spotkanie z cyklu Ratuszowe Wieczory – Święta Jadwiga Królowa. Miejscem spotkania jest sala reprezentacyjna leszczyńskiego ratusza. Prelekcję na temat Świętej Jadwigi przedstawi dr Stanisław Jędraś. Rozpoczęcie o godz. 17:00.

Miejska Biblioteka Publiczna im. S. Grochowiaka organizuje spotkanie z Lechem Konopińskim i kapelą “Zza Winkla”. Lech Konopiński jest dziennikarzem, satyrykiem oraz autorem licznych utworów poetyckich. Pierwszy tomik wierszy „Akcje i reakcje” wydał w 1960 r. Za twórczość literacką otrzymał tytuł „Człowieka roku 2012”. Miejscem spotkania jest “Galeria Lochy” MBP w Lesznie. Początek o godz. 17:00

Komenda Miejska Policji w Lesznie organizuje akcję bezpłatnego znakowania rowerów „Leszczyński rower – Bezpieczny rower”. Miejscem spotkania jest II Rewir Dzielnicowych w Lesznie przy ul. Al. Konstytucji 3 Maja 3. Początek znakowania rowerów o godz. 17:00.

Podobne wpisy