|

Środa w Lesznie

100_2699Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wydarzeń na dzisiejszy dzień.

Ośrodek Interwencyjno- Readaptacyjny Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka organizuje Klub Dziecka i Rodzica. Jest to wspólny czas zabaw rodziców z dziećmi. Zajęcia odbywają się w każde środy od godz. 10:00 do 12:00 w siedzibie Terenowego Komitetu Ochrony Praw Dziecka w Lesznie przy ul. Słowiańskiej 59 b. Wstęp wolny.

Komenda Miejska Policji w Lesznie w wyznaczonych terminarz prowadzi na terenie Miasta Leszna i Powiatu Leszczyńskiego akcję bezpłatnego znakowania rowerów „Leszczyński rower – Bezpieczny rower”. Dziś kolejna okazja, aby zabezpieczyć swój rower. Miejscem spotkania jest I Rewir Dzielnicowych w Lesznie przy ul. Jana Kilińskiego 2. Początek o godz. 15:00.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie organizuje spotkanie Wiersze Sabiny Klak Muzycznie. Sabina Klak jest poetką, która od 2001 r. mieszka w Lesznie. Jej poezja jest doskonale znana wszystkim miłośnikom wierszy w regionie leszczyńskim. Debiutowała w 1998 r. tomikiem pt. Refleksja. Jej poezja jest inspiracją dla innych twórców sztuki. Była współzałożycielką zespołu „Osiem Bram”. Jest członkiem Leszczyńskiego Stowarzyszenie Twórców Kultury, a w przeszłości stowarzyszenia Ruch Artystyczny „Koniugacja” w Rawiczu.

Wiersze poetki wykonana zespół MUS Trio w składzie: Przemysław Maćkowiak – gitara, Hubert Samelczak – perkusja, luri Gaspar – piano oraz Sara Kicińska – wokal. Początek spotkania o godz. 18:00 w “Galerii Lochy” MBP Leszno przy ul. B. Chrobrego 3.

Stowarzyszenie Przyjaciół I Liceum Ogólnokształcącego w Lesznie organizuje 8 Piknik Przyjaciół Jedynki. Tradycyjnie w środę przed Bożym Ciałem organizowany jest wieczór towarzyski starych dobrych znajomych z I LO w Lesznie, których łączą wspomnienia z lat młodości. Miejscem spotkania jest Restauracja Motel Grant przy ul. Osieckiej 4. Początek o godz. 18:30. Wstęp: 25 zł.

Podobne wpisy