Spotkanie z Dorotą Sumińską

piesyDziś o godz. 18:00 w Galerii Lochy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lesznie odbędzie się spotkanie z Dorotą Sumińską w ramach cyklu Biblioteka dla psa i kota.

Pierwsze spotkanie z cyklu Biblioteka dla psa i kota odbyło się tydzień temu. Gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lesznie była Małgorzata Biegańska-Hendryk, która omówiła kocie zwyczaje, potrzeby i reakcje oraz przybliżyła informacje dotyczące opieki nad kotem, m.in. zasady właściwego żywienia, pielęgnacji i organizacji przestrzeni.

Dziś leszczyńska biblioteka gościć będzie Dorotę Sumińską, lekarza weterynarii z wieloletnią praktyką, psychologa zwierzęcego z zamiłowania, która od wielu lat prowadzi popularne radiowe i telewizyjne programy o zwierzętach. Dorota Sumińska jest autorką poradników i książek o zwierzakach, w tym bestsellerowej „Autobiografii na czterech łapach”, „Zwierza w łóżku” i powieści „Świat według psa” oraz jest m.in. współautorką poradnika „Jak wychować dziecko, psa, kota i faceta”.

Dorota Sumińska, ze znaną sobie swadą poruszy różne psie problemy, udzieli cennych rad, a także powie o tym wszystkim, co warto i powinno się wiedzieć o psie.

Podobne wpisy