|

Sobota w Lesznie

Ratusz w LesznieZapraszamy do zapoznania się z ofertą wydarzeń na sobotę w Lesznie. Z pewnością każda osoba znajdzie coś dla siebie.

Centrum Konferencji i Rekreacji “AKWAWIT” organizuje Letnie Mistrzostwa Młodzieżowego Centrum Sportu w Pływaniu. W programie zawodów przewidziano dla klas I start na 25 m kraulem na piersiach; dla klas II konkurencją będzie 50 m stylem klasycznym/kraulem na piersiach; Klasy III – Konkurencja: 100 m stylem zmiennym. Miejscem spotkania jest leszczyńska pływalnia “Akwawit” przy ul. Św. Józefa 5. Początek o godz. 9:00

W sobotę oraz niedzielę odbędzie się deskorolkowa impreza Back to the Streets 2016 pod hasłem “History Will Be Made”. Miejscem spotkania jest Skateplaza w Lesznie. Początek zawodów o godz. 9:00. Harmonogram imprezy:
ZAPISY 09:00 – 10:00; ELIMINACJE 11:00 – 13:00; GIRLS JAM (ELIMINACJE) 13:30 – 14:00
PÓŁFINAŁ #1 14:00 – 14:30; GIRLS JAM (FINAŁ) 14:30 – 15:00
PÓŁFINAŁ #2 15:00 – 15:30; FINAŁ 16:30 – 17:00
Nixon BEST TRICK 17:00 – 17:15; CEREMONIA 17:30; AFTER PARTY (X-Demon) 22:00.

Funky Flava Dance School organizuje charytatywne warsztaty taneczne, za które płacisz ile chcesz, korzystasz z zajęć z profesjonalnymi instruktorami, choreografami, a przede wszystkim POMAGASZ. Spotkanie odbędzie się przy ul. Śniadeckich 26 w Lesznie. Zajęcia poprowadzi między innymi Jessica Ali – You Can Dance, Dance ACDMY. Cały dochód przeznaczony jest na szczytny cel. Początek o godz. 10:00.

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej SATORI organizuje XXVI Leszczyńskie Mistrzostwa Karate o Puchar Prezydenta Miasta Leszna. Miejscem spotkania jest Hala sportowo – widowiskowa Trapez w Lesznie. Początek o godz. 10:00.

Ciesiółka Auto Group organizuje Dni Motoryzacji w Lesznie. W dniach 11-12 czerwca na terenie firmy przy Al. Konstytucji 3 Maja, odbędzie się w I edycja DNI MOTORYZACJI. Dni Motoryzacji, zostały objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Leszna. Imprezę poprowadzi Damian Śmigielski znany jako Skodov. Podczas Dni Motoryzacji przedstawiciele Zespołu Szkół Technicznych w Lesznie prezentować będą stanowiska techniczne takie jak: sterownik PLC, zestaw do montażu układów elektrycznych, drukarkę 3D i wiele innych. Zademonstrują również walkę robotów. Początek w sobotę o godz. 11:00.

Wojewódzki Szpital Zespolony oraz Centrum Handlowe MANHATTAN organizują Piknik Rodzinny. Na uczestników pikniku czeka wiele atrakcji: porady dietetyczne, pokazy, zabawy, konkursy, degustacje, występy artystyczne oraz wiele innych. Partnerami wydarzenia są: Polski Czerwony Krzyż; Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej oraz SYSMAX – dostawca odczynników laboratoryjnych. Miejscem spotkania jest Plac przy parkingu CH Manhattan w Lesznie. Początek o godz. 11:00.

II Liceum Ogólnokształcące w Lesznie organizuje Family Triathlon oraz Mistrzostwa Przedszkolaków w Mini Triathlonie. Miejscem spotkania są: Pływalnia Szkoły Podstawowej nr 7 w Lesznie, stadion lekkoatletyczny oraz stadion im. Alfreda Smoczyka. Początek o godz. 13:00.

Psycholog rodzinny Karolina Adamczak organizuje warsztat dla rodziców “Przedszkolak na START“. Miejscem spotkania jest Bawialnia Edukacyjna Wesoły Domek. Zajęcia poprowadzi Karolina Adamczak – psycholog, psychoterapeuta. Cena warsztatu: 45zł. Początek o godz. 16:30.

Klub Petanque Leszczynko organizuje IV Memoriał Wojciecha Marciniaka w petanque. Jest to turniej poświęcony pamięci Wojciecha Marciniaka – członka Klubu Petanque Leszczynko. Miejscem spotkania jest bulodrom Linum przy ul. Holenderskiej w Lesznie. Początek o godz. 17:00.

Podobne wpisy