|

Składy na mecz Fogo Unia Leszno – Get Well Toruń

Źródło: sport.interia.pl
Źródło: sport.interia.pl

Fogo Unia Leszno podejmuje w piątkowym hicie Speedway Ekstraligi Get Well Toruń. Początek spotkania o godz. 19:30 na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka w Lesznie.

Zestawienie par „Byków” nie uległo zmianie. Sztab szkoleniowy Fogo Unii wierzy w przebudzenie pary Pawlicki – Musielak. Dotychczasowe dwa spotkania pokazały, że jest to kluczowa para w kontekście końcowego wyniku meczu.

Siłą napędową „Byków” z pewnością ponownie będzie para Zengota – Kildemand. Wynik piątkowej potyczki w dużej mierze uzależniony jest także od postawy leszczyńskiej pary młodzieżowców. Juniorzy muszą zaprezentować się znacznie lepiej niż w pierwszym domowym starciu ze Stalą Gorzów. Kibice liczą na pierwsze zwycięstwo w sezonie w prestiżowym pojedynku z drużyną Torunia. Pojedynki „Byków” z „Aniołami” to w ostatnich sezonach mecze na „noże” i z licznymi podtekstami.

Goście z Torunia dokonali małych zmian w składzie. Chris Holder przesunięty został do pary z zawodnikami formacji młodzieżowej, a Adrian Miedziński ustawiony został jako prowadzący drugą parę z Gregiem Hancockiem. Bardzo mocny w piątkowy wieczór z pewnością będzie junior i wychowanek klubu z Torunia Paweł Przedpełski, który notuje zwykle wysokie zdobycze punktowe na torze w Lesznie. Patrząc na skład torunian, nie widać w tym zespole słabych punktów.

Awizowane składy:

Get Well Toruń

1. Martin Vaculik
2. Kacper Gomólski
3. Adrian Miedziński
4. Greg Hancock
5. Chris Holder
6. Paweł Przedpełski
7.

Fogo Unia Leszno

9. Piotr Pawlicki
10. Tobiasz Musielak
11. Grzegorz Zengota
12. Peter Kildemand
13. Nicki Pedersen
14.
15. Bartosz Smektała

(MAT)

Podobne wpisy