||

Pozycjonowanie stron internetowych i prowadzenie social media – Leszno

Zajmuję się kompleksową obsługą firm w zakresie obecności w internecie.

Strony internetowe

Tworzę zoptymalizowane strony internetowe, które spełniają wszystkie standardy Google. Moje strony internetowe są w pełni dostosowane do wyświetlania na komputerach i na smartfonach.

Już dziś prawie połowa odwiedzin na stronach internetowych pochodzi z urządzeń mobilnych.

Jeżeli Twoja strona nie jest dostosowana do tabletów i smartfonów, tracisz sporą ilość potencjalnych klientów.

Skuteczne dotarcie do klienta wymaga kompleksowych działań brandingowych. Tradycyjny marketing i reklama nie są wystarczającą odpowiedzią na rozwój technologii.

Tylko wielopłaszczyznowe działania budujące spójną markę pozwolą Ci wyróżnić się na tle tysięcy reklam i aktywności Twojej konkurencji.

Jak to osiągnąć?

Twoja strona internetowa, profile w mediach społecznościowych i wszystkie materiały marketingowe muszą mieć spójny przekaz.

Pozycjonowanie

Nawet najbardziej efektowna i wpadająca w oko strona internetowa nie gwarantuje sukcesu. W internecie tylko z domeną .pl znajduje się ponad 3 milion stron.

Większość użytkowników nigdy nie zagląda na drugą stronę w wyszukiwarce Google. Aby osiągać dobre wyniki, koniecznie jest pozycjonowanie.

Oferuję SEO od ponad 10 lat i każda strona, którą pozycjonowałem, notowała wzrost liczby odwiedzić i coraz wyższe pozycje w Google.

Treści

Dobra strona www musi żyć. Brak aktualizacji i nowych treści na stronie zniechęca klientów. Oferuję prowadzenie twojej strony i regularne aktualizacje o nowe i atrakcyjne dla klientów treści.

Media społecznościowe

W dzisiejszym świecie konieczne jest funkcjonowanie w mediach społecznościowych. Coraz więcej osób szuka produktów i usług na Facebooku.

Zajmuję się prowadzeniem profilów w mediach społecznościowych, dzięki czemu otwiera przed Tobą możliwość pozyskania jeszcze większej ilości klientów.

Tworzone przeze mnie treści zawsze dopasowane są do Twojego grona odbiorców, dzięki czemu o wiele łatwiej będzie Ci przekonać klientów do swoich produktów i usług.

Skontaktuj się z mną i przekonaj się, jak mogę pomóc Ci odnieść sukces.

Zapraszam na moją stronę internetową.

Podobne wpisy