|

Sajfutdinow blisko powrotu na tor

Źródło: facebook.com/EMILRACINGFANPAGE/
Źródło: facebook.com/EMILRACINGFANPAGE/

Emil Sajfutdinow przekazał dziś za pośrednictwem facebooka bardzo dobrą wiadomość. Długo wyczekiwany przez wszystkich kibiców żużla w Lesznie powrót Rosjanina na tor co raz bliżej.

Przypomnijmy, że kłopoty Emila Sajfutdinowa z barkiem pojawiły się po upadku na początku czerwca podczas toruńskiej rundy Speedway Best Pairs. Kilka dni później Rosjanin przeszedł operację i udał się na rehabilitację do Hiszpanii. Dziś program leczenia dobiegł końca i w piątek powróci on do swojego domu w Bydgoszczy.

“Dzisiaj skończyłem rehabilitacje w klinice Rihumasport w Gironie …w tym miejscu dziękuje całemu teamowi za wykonana prace ze mną, za motywacje, za dobre słowo i świetna atmosferę podczas wszystkich dni … Nie wiem w jakim miejscu byłbym gdyby nie Wy !!!!! Wielkie wielkie dzięki jeszcze raz i mam nadzieje ze nasza wspólna praca pozwoli mi jeszcze osiągnąć kilka sukcesów w tym sezonie … Teraz już wracam do Bydgoszczy aby tam już kontynuować ostateczne przygotowania do powrotu na tor … Wierzę że nie potrwa to długo i będę mógł się cieszyć ponownie jazdą na motocyklach …”

Emil Sajfutdinow najprawdopodobniej wróci do ścigania w drugiej połowie czerwca.

Podobne wpisy