|

Rusza III edycja akcji Lubię to! Leszno

banerlubietolesznoJuż dziś miasto Leszno rozpoczyna III edycję akcji „Lubię to! Leszno”. Po raz kolejny Urząd Miasta zaprasza mieszkańców Leszna do zabawy, w której do wygrania jest wiele odlotowych nagród. Tak odlotowych jak choćby lot balonem!

„Lubię to! Leszno” już po raz trzeci motywuje mieszkańców do podejmowania wielu różnych aktywności związanych z miastem oraz jego bogatą ofertą kulturalną, edukacyjną, sportową i rekreacyjną. Tym razem nowością w akcji są quizy, w ramach których leszczynianie mogą wykazać się wiedzą o Lesznie, jego historii, zabytkach i osiągnięciach. Jest to także okazja do błyśnięcia znajomością zasad bezpieczeństwa, ekologii i zdrowego trybu życia.

Podobnie jak miało to miejsce podczas II edycji akcji, całość działań przeprowadzona jest z wykorzystaniem innowacyjnej internetowej platformy aukcyjnej wpiszKod.pl. To tu do 11 sierpnia zostanie przeprowadzonych kilkadziesiąt konkursów. Za udział w akcji uczestnicy będą nagradzani unikalnymi kodami, które będą mogli wymienić na cenne nagrody.

Co ważne, aukcje na platformie wpiszKod.pl odbywają się w czasie rzeczywistym, co dodatkowo podkręca rywalizację, daje uczestnikom ekstra zastrzyk emocji i sprawia, że wygrana smakuje jeszcze lepiej. Chcesz wziąć udział w quizach i pokazać, jak dobrze znasz swoje miasto? Pobawić się w konkursy? Masz apetyt na nagrody? Wejdź na stronę www.lubieto.leszno.pl i dołącz do zabawy.

Podobne wpisy