Przedszkole nr 18 otrzymało imię

logo przedszkolaDziś w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie odbyła się uroczystość nadania imienia Przedszkolu Miejskiemu nr 18 w Lesznie. Placówka przy ulicy Włodarczaka 3 otrzymała imię “Sportowa Kraina.”

Sala MOK-u wypełniła się prawie do ostatniego miejsca. Uroczystość nadania imienia zgromadziła nie tylko kadrę pedagogiczną przedszkola i rodziców przedszkolaków, ale także przedstawicieli władz samorządowych, dyrektorów innych placówek, czy też urzędników odpowiedzialnych za lokalną oświatę.

Przedszkolu Miejskiemu nr 18 w Lesznie nadaję się imię “Sportowa Kraina”. Uchwała wchodzi w życie z dniem 28 kwietnia 2016 roku – oznajmił przewodniczący rady miasta Sławomir Szczot, który odczytał akt nadania imienia przedszkolu podjęty w formie uchwały rady miejskiej.

Słowa przewodniczącego z wielkim entuzjazmem przyjęły wszystkie zgromadzone na sali osoby.

Głos zabrali także zaproszeni goście, a całą uroczystość zwieńczył występ artystyczny przygotowany przez przedszkolaków i absolwentów przedszkola nr 18 “Sportowa Kraina”. Redakcja portalu GlosLeszna.pl przyłącza się do wszystkich złożonych dziś dyrekcji, kadrze, rodzicom i przede wszystkim przedszkolakom, życzeń.

 

Podobne wpisy