||

Piątek w Lesznie

coWśród wielu mieszkańców miasta krąży opinia, że w Lesznie nic się nie dzieje. Nic bardziej mylnego. Poniżej przedstawiamy garść wydarzeń, które odbędą się w piątek. Niektóre potrwają do niedzieli. 

Restauracja la Calma mieszcząca się przy ulicy Grodzkiej 12 zaprasza w piątek na koncert Joanny Pilarskiej (JoPil). Początek występu przewidziano na godzinę 20:00. Wstęp: 10 zł.

W leszczyńskim ratuszu dziś oraz w sobotę odbędzie się casting do filmu fabularnego „Żużel” w reżyserii Doroty Kędzierzawskiej. W piątek 8 kwietnia przesłuchania potrwają od 15:00 do 18:00, a w sobotę między godziną 10:00 a 16:00. Casting skierowany jest dla fanów czarnego sportu w wieku od 16 do 22 lat.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie wraz z zespołem Bez Ram zapraszają na koncert w „Galerii Lochy” przy ul. Bolesława Chrobrego 3. Początek o godzinie 18:00. Wstęp: Wolny.

W piątek w hali WSMiZ przy ul. Antonińskiej w Lesznie rozpoczną się XII Halowe Akademickie Mistrzostwa Polski. Organizatorem zawodów, które potrwają do niedzieli jest JKS Przybyszewo.

Stowarzyszenie Kulturalne „KONTAKTY” organizuje w dniach 8-10 kwietnia VI Międzynarodowe Warsztaty Leszno/Lipno Gospel Workshop 2016. Warsztaty prowadzone będą przez Beatę Bednarz i Fionę Yorke z Wielkiej Brytanii. Zajęcia odbywać się będą w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie oraz w Gminnym Ośrodku Kultury w Lipnie. Wstęp płatny.

Podobne wpisy