Gorący utwór na wakacje (wideo)

PeteWczoraj oficjalnie zaprezentowany został klip do pierwszego singla młodego producenta z Krzycka Małego – Pete Krola. Singiel “Holiday” powstał przy współpracy z Sheikh-em. 

Piotr Król ma 21 lat, a muzyką interesuje się od ponad 5. “Holiday” to jego pierwszy singiel – Prawdziwa przygoda z muzyką zaczęła się stosunkowo niedawno, bo od początku 2016 roku, kiedy to wysłałem swoje dema do Sheikha, czyli Mariusza Brzezickiego. Po pół roku wspólnej pracy, a w zasadzie z mojej strony bardziej nauki, wypuściliśmy razem numer – to jest właśnie Holiday – mówi Pete Krol.

“Holiday” to utwór utrzymany w bardzo wakacyjnym klimacie, co dodatkowo podkreśla nakręcony do singla wideoklip – Utwór jest w klimacie tropical house i właśnie dlatego chcieliśmy do niego wakacyjny teledysk z pięknymi widokami w ciepłych krajach.

Młody prodecent zamierza teraz skupić się na tworzeniu kolejnych utworów. “Holiday” to początek jego drogi – Chcę się skupić na ciężkiej pracy nad muzyką i wydawaniu kolejnych singli. Zobaczymy co przyniesie życie. Mocno stąpam po ziemi i wiem jak wiele wysiłku przede mną – mówi Pete Krol.

Zapraszamy do zobaczenia gorącego klipu Pete Krola i Sheikha:

https://www.youtube.com/watch?v=FGVpHgQAYDU

 

Podobne wpisy