|

Czwartek w Lesznie

Miejska biblioteka Publiczna im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie przy ul. B. ChrobregoZapraszamy do zapoznania się z ofertą czwartkowych wydarzeń w Lesznie.  Miejskie organizacje i instytucje przygotowały wiele różnych propozycji na spędzenie dzisiejszego dnia.

W dniu 12.05.2016 w godz. 10:45 – 13:00 Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie będzie nieczynna. W tym czasie w ratuszu odbywać się będzie uroczystość z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek.

Zespół Szkół Specjalnych w Lesznie oraz Klub Petanque Leszczynko organizują V Mistrzostwa miasta Leszna szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w petanque. Miejscem spotkania jest Bulodrom Linum przy ul. Holenderskiej. Początek o godz. 10:00 – 14:00.

SZS Wielkopolska organizuje Gimnazjde 2015/16 w Lekkiej Atletyce. Miejscem zawodów jest Stadion Lekkoatletyczny przy ulicy 17 stycznia 68 w Lesznie. Początek zawodów o godz. 10:00.

Wyższa Szkoła Humanistyczna w Lesznie oraz Vice Prezydent Miasta Leszna organizują Konferencje na temat Międzygeneracyjnych Procesów Komunikacji w Rodzinie. Relacje młodzieży z rodzicami. Miejscem spotkania jest WSH Leszno przy ul. Krótkiej 5. Początek o godz. 11:00. Patronat honorowy nad konferencją objął Vice Prezydent Miasta Leszna dr Piotr Jóźwiak. Tematem będzie relacja młodzieży z rodzicami we współczesnym świecie.

Kuźnia organizuje kurs Bajkoterapii. W programie pokazane będą zasady i zalety tworzenia bajkoterapii oraz przyczyny i rodzaje lęków dziecięcych. Miejscem spotkania jest Centrum Pomocy Psychologicznej i Psychoterapia przy ul. Średniej 11 w Lesznie. Kurs Bajkoterapii odbędzie się w dniach 12-13 maja w godz. 17:00-20:00. Zajęcia poprowadzi Małgorzata Parcheta. Wstęp: Płatny.

Podobne wpisy