|

Byki w Szwecji

peterzamyslonyNa wtorek zaplanowano rewanżowe spotkania półfinałowe w żużlowej Elitserien. W szwedzkiej elicie wystąpi dziś jeden zawodnik Fogo Unii Leszno – Peter Kildemand.

Piraterna Motala zmierzy się dzisiaj z Dackarną Malilla w rewanżowym spotkaniu szwedzkiej Elitserien. Popularni “Piraci” z Motali w pierwszym spotkaniu półfinałowym przegrali w Malilli 38-52. Wówczas z dobrej strony pokazał się Peter Kildemand, który wywalczył 11 punktów. Natomiast Piotr Pawlicki zdobył tylko 1 punkt i w rewanżu nie wystąpi.

Popularny “Piter” znalazł się w awizowanym składzie Piraterny Motala. Zawodnik poinformował jednak, że dzisiaj nie wystąpi w Szwecji, ponieważ jest mocno poobijany i musi zrobić sobie kilka dni odpoczynku.

Natomiast w drugim półfinałowym spotkaniu lider rundy zasadniczej – Rospiggarna Hallstavik podejmie na swoim torze Indianernę Kumla. Tym razem w awizowanym składzie gości z Kumli zabrakło miejsca dla Grzegorza Zengoty. W Kumli popularni “Indianie” przegrali 42:48 z drużyną Rospiggarny Hallstavik.

Czy Piraterna Motala bez Piotra Pawlickiego odrobi straty przed własną publicznością i wystartuje w finale szwedzkiej Elitserien?

Początek spotkań półfinałowych w Szwecji zaplanowano na godz. 19:00. Poniżej przedstawiamy awizowane składy z udziałem zawodników Fogo Unii Leszno:

Piraterna Motala:

1. G. Hancock
2. J. Davidsson
3. P. Kildemand
4. S. Nicholls
5. Pi. Pawlicki
6. A. Rosén
7. F. Engman

Dackarna Malilla

1. M. Janowski
2. R. Holta
3. P. Dudek
4. K. Gomólski
5. P. Ljung
6. A. Johansson
7. M. Max

Podobne wpisy