|

Biała Niedziela w Lesznie

szpital w lesznie

szpital w LesznieWojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie, Prezydent Miasta Leszna i Rada Miejska Leszna zapraszają na piknik zdrowotny pod nazwą “Biała Niedziela – Daj szansę swojemu zdrowiu”.

Piknik odbędzie się 11 września na terenie Zespołu Poradni Specjalistycznych i potrwa w godzinach od 7:30 d 14:00. W niedzielę będzie można wykonać badania diagnostyczne i uzyskać konsultacje specjalistyczne w następujących dziedzinach medycyny: kardiologia, neurologia, chirurgia, ortopedia, onkologia, urologia, nefrologia, okulistyka, laryngologia, ginekologia i choroby metaboliczne. Ponadto będzie możliwość skorzystania z:

– bezpłatnych badań z zakresu radiologii oraz badań USG
– badania słuchu w Firmie Słuchmed na terenie szpitala
– porad dietetyka
– ćwiczeń i instruktażu prowadzonego przez fizjoterapeutę w zakresie zespołu bólowego kręgosłupa rozpoczynających się od godz. 9:00 i 11:00

Przygotowano również ofertę dla młodszych pacjentów

– ćwiczenia i instruktaż prowadzony przez fizjoterapeutę w zakresie wad postawy u dzieci rozpoczynające się od godz. 10:00 i 12:00.
– w poradni ortopedycznej dla dzieci w wieku od 3 do 14 lat będą dedykowane badania w kierunku wad postawy,
– porady dietetyka dla dzieci z otyłością i anoreksją
– badanie wzroku
– badanie słuchu

Będzie możliwość sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu medycyny – przewidziane upominki. Pacjenci chcący skorzystać z porad specjalistów proszeni są o zgłaszanie się na badania na czczo wraz z moczem. Parking w dniu pikniku będzie bezpłatny. Piknik finansowany jest ze środków Urzędu Miasta Leszna i organizowany z inicjatywy radnych Prawa i Sprawiedliwości, a skierowany do mieszkańców Leszna.

Podobne wpisy