|

Baron nowym menadżerem Fogo Unii Leszno

piotr-baron-w-unii-lesznoOd dziś Piotr Baron oficjalnie przejmuje Fogo Unię Leszno. Były menadżer Sparty Wrocław zastąpił na stanowisku Adama Skórnickiego.

Miło nam jest poinformować, że od 1 października 2016r. zespół leszczyńskich Byków poprowadzi Piotr Baron. W dotychczasowej karierze trenerskiej nowy menadżer FOGO Unii Leszno prowadził zespół Betard Sparty Wrocław. Przygoda Piotra Barona w klubie z Wrocławia trwała sześć sezonów (2011 – 2016). Największym sukcesem Piotra w karierze menadżera jest zdobycie z wrocławianami srebrnego medalu Drużynowych Mistrzostw Polski 2015 – czytamy w oświadczeniu na stronie klubu.

Nowy szkoleniowiec zaczyna pracę w Lesznie od zaraz. – Nie ma na co czekać, od jutra zaczynam pełnić swoje obowiązki. Cieszę się, że przychodzę do Unii akurat teraz, w okresie między sezonami. Będę miał czas, by poznać ludzi oraz to, jak działają klubowe struktury. Chcę się w to wciągnąć, bo przecież każdy klub funkcjonuje inaczej. Mam zakres swoich obowiązków i chcę to poukładać, byśmy od marca mieli czysta głowę, a wszystko działało jak należy – powiedział dla sportowefakty.wp.pl Piotr Baron.

Menadżer Byków powiedział także, że nad składem leszczyńskiej Unii pracować będzie wraz z zarządem. – Mam swoją listę życzeń, a władze klubu także. Zobaczymy, co ostatecznie z tego wyjdzie. Musimy mieć na uwadze, że okres transferowy jest krótki. Trzeba będzie dość szybko to poukładać – przyznał.

Podobne wpisy