Nowy Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego

Urząd miastaPrezydent Miasta Leszna, z dniem 1 sierpnia, powołał Roberta Wiśniewskiego na stanowisko Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego.

Włodzimierz Klimkiewicz, który pełnił tę funkcję przez ostatnich 17 lat, odchodzi na emeryturę. Pan Robert Wiśniewski pracuje w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowanego od 2006 roku na stanowisku inspektora nadzoru budowlanego. Ma 45 lat, jest magistrem inżynierem w zakresie technologii i organizacji budownictwa.

Na nowe stanowisko został wybrany spośród 3 kandydatów zaproponowanych Prezydentowi Łukaszowi Borowiakowi przez wojewódzkiego inspektora nadzoru budowlanego.

 

  • Gratulując panu Robertowi odpowiedzialnego stanowiska załączamy wyciąg z prawa budowlanego http://www.powiat.hajnowka.pl/sluzby/zadania.pdf aby pamiętał jak wielka jest jego rola oraz odpowiedzialność w stosunku do lokalnej społeczności. Ponieważ tematyka ta jest mi bardzo bliska, dla ciekawskich polecam mały serwis http://alton-projekt.pl, w którym poszerzamy tematy obowiązków nadzoru inwestorskiego i budowlanego. wraz ze wskazaniem jaka jest między nimi zależność.