Daniel Kaczmarek najlepszy w Rawiczu

Źródło: ofsajd.onet.pl

Źródło: ofsajd.onet.pl

Indywidualny Mistrz Polski potwierdził swoją wysoką dyspozycję i zdecydowanie wygrał turniej Zaplecza Kadry Juniorów rozegrany na torze w Rawiczu.

Zawodnik leszczyńskiej Unii przegrał tylko swój ostatni bieg, w którym przyjechał za plecami Dominika Kossakowskiego. Bartosz Smektała mógł zająć w turnieju drugie miejsce, ale ostatecznie zawody zakończył na trzecim. Za plecami Kaczmarka aż czwórka zawodników zdobyła po 10 punktów i o kolejności na podium decydował bieg dodatkowy. W nim Smyk musiał uznać wyższość Roberta Chmiela z ROW-u Rybnik.

Trzeci z leszczynian, Dominik Kubera, wywalczył 9 oczek, co pozwoliło mu zająć ostatecznie 7 miejsce.

Wyniki:
1. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno) – 14 (3,3,3,3,2)
2. Robert Chmiel (ROW Rybnik) – 10+3 (2,2,3,1,2)
3. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) – 10+2 (2,1,1,3,3)
4. Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 10+1 (1,3,3,2,1)
5. Alan Szczotka (Stal Gorzów) – 10+0 (1,2,2,2,3)
6. Sebastian Niedźwiedź (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 9 (3,2,1,3,0)
7. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) – 9 (3,3,2,1,w)
8. Oskar Bober (Orzeł Łódź) – 8 (1,3,2,u,2)
9. Dominik Kossakowski (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 7 (0,1,3,t,3)
10. Kamil Wieczorek (ROW Rybnik) – 6 (3,0,0,0,3)
11. Dawid Wawrzyniak (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 6 (0,1,1,3,1)
12. Rafał Karczmarz (Stal Gorzów) – 6 (2,0,2,2,u)
13. Patryk Rolnicki (Unia Tarnów) – 5 (0,2,0,2,1)
14. Hubert Czerniawski (Stal Gorzów) – 4 (1,1,1,1,0)
15. Michał Gruchalski (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) – 2 (2,0,d,0,-)
16. Marek Lutowicz (Holistic-Polska Rawicz) – 2 (2)
17. Igor Kopeć-Sobczyński (Get Well Toruń) – 1 (0,0,0,0,1)
18. Mateusz Burzyński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 1 (1)

Bieg po biegu:
1. (63,60) Niedźwiedź, Smektała, Szczotka, Wawrzyniak
2. (63,55) Kaczmarek, Karczmarz, Zgardziński, Rolnicki
3. (63,23) Kubera, Chmiel, Bober, Kossakowski
4. (64,53) Wieczorek, Gruchalski, Czerniawski, Kopeć-Sobczyński
5. (64,55) Kubera, Niedźwiedź, Czerniawski, Karczmarz
6. (64,10) Kaczmarek, Chmiel, Smektała, Kopeć-Sobczyński
7. (63,29) Bober, Rolnicki, Wawrzyniak, Wieczorek
8. (64,52) Zgardziński, Szczotka, Kossakowski, Gruchalski
9. (64,90) Kaczmarek, Bober, Niedźwiedź, Gruchalski (d)
10. (63,91) Kossakowski, Karczmarz, Smektała, Wieczorek
11. (65,03) Zgardziński, Kubera, Wawrzyniak, Kopeć-Sobczyński
12. (64,35) Chmiel, Szczotka, Czerniawaski, Rolnicki
13. (64,73) Niedźwiedź, Rolnicki, Burzyński (Kossakowski – t), Kopeć-Sobczyński
14. (64,67) Smektała, Zgardziński, Czerniawski, Bober (u)
15. (65,23) Wawrzyniak, Karczmarz, Chmiel, Gruchalski
16. (65,45) Kaczmarek, Szczotka, Kubera, Wieczorek
17. (65,97) Wieczorek, Chmiel, Zgardziński, Niedźwiedź
18. (65,04) Smektała, Lutowicz, Rolnicki, Kubera (w/2min)
19. (65,15) Kossakowski, Kaczmarek, Wawrzyniak, Czerniawski
20. (65,99) Szczotka, Bober, Kopeć-Sobczyński, Karczmarz (u)

Bieg dodatkowy o 2. miejsce:
21. (65,79) Chmiel, Smektała, Zgardziński, Szczotka